Arcadia Quest – Wideorecenzja

Arcadia Quest to jedna z tych gier, obok której nie można przejść obojętnie. Genialne figurki, dynamiczna rozgrywka oraz mnóstwo negatywnej interakcji to tylko niektóre z jej smaczków.

Dzisiejsza recenzja do krótkich nie należy, dlatego dla tych niecierpliwych małe ułatwienie:
Prezentacja zawartości pudełka: Klik
Prezentacja zasad w praktyce: Klik
Podsumowanie: Klik

Więcej o sposobie oceniania: Klik

 • Wygląda fajnie (trochę martwi ta regrywalność), ale na razie nie mam z kim grać 🙁 chociaż dla samych figurek mam ochotę to kupić.
  A Beyond the Grave widziałem w planszomanii (dostępne do ręki)

 • A pomysł z podsumowanie i ocenami na końcu napisów bardzo fajny. Możesz ewentualnie też to wstawiać do wpisu, ale rozumiem że chcesz żeby jednak ludzie oglądali film a nie czytali tylko oceny 😉

 • loganoid

  Gra jest naprawdę miodna. Jesteśmy po kilku przygodach i chce się grać dalej. Nam brakowało takiej niezobowiązującej średniej ciężkości gry typu dungeon crawler i Arcadia świetnie wypełnia tę lukę. Co do regrywalności to rzeczywiście po jakimś czasie może się znudzić (jak każda gra) ale poza przygodami jest też tryb skirmish, gdzie radoście lejemy się po twarzach bez odgórnego scenariusza. Dla mnie jedyny minus to długi setup no i trochę cena ale po otwarciu pudełka wiemy za co zapłaciliśmy 😉 Recenzja bardzo fajna!

  • Kamil „Sanex” Cieśla

   Super Dungeon Explore, to jest typowy dungeon crawler, super figurki, mega łatwy, klimat 11/10.
   SDE pojawi się za tydzień w moich filmach. Będzie SDE edycja 1, oraz SDE edycja 2, oraz porównanie edycji 😉