Tego jeszcze nie było!

Takiego newsa chyba jeszcze nie było! Pierwszy polski serwis o grach ameri!

Dla tych, którzy myśleli, że mnie wcięło 😉 Żyję,tworzę i mam się dobrze! Z radością mogę wreszcie opublikować pracę wielu ludzi, (podziękowania dla Przema!), serwis www.przystole.org

Jeszcze w tym tygodniu kolejna standardowa wideo-recenzja PrzyStole, która jak zawsze będzie opublikowana na ZnadPlanszy!

I specjalne FAQ dla widzów, którzy oglądają mnie na ZP:
(nie znajdziecie go nigdzie indziej!)

1. Czy to oznacza, że odchodzę z ZP
Nie… Wszyscy którzy oglądali moje wideo na ZP będą mieć nadal taką możliwość!
Ba, na końcu filmu i tak standardowo znajdzie się logotyp ZP, nie chcę i nie wyobrażam sobie wyjścia z platformy, dzięki której w ogóle pojawiłem się w internetach! (Podziękowanie dla Tycjana i Yosza)

2. Skąd ten pomysł?
Sam nie wiem. Zrodził się w mojej głowie z pół roku temu. Od kilku miesięcy szukałem odpowiedniej ekipy, planu, targetu i treści. Na start posiadamy około 35 recenzji pisanych i tych wideo, co uważam, za dobry początek. Co będzie dalej? Czas pokaże.

3. Co znajdziemy na przystole.org ?
Przede wszystkim recenzje gier ameri i deckbuilderów. To nie oznacza brak euro, tylko fakt, że będzie ich stosunkowo niewiele i tylko te przez nas, uważane za wyjątkowe pod danym względem. Z czasem dodamy publicystykę.

4. Dlaczego teksty pisane?
Serwis nie oznacza, że kanał na youtube będzie świecić pustkami. Pracujemy cały czas nad nadawaniem na żywo, które po akcji ze świetlikowem jest dla nas priorytetowe! Na razie testy można oglądać na https://www.facebook.com/PrzyStoleTV/, z czasem prawdopodobnie na youtube albo serwisie twitch.

5. Akcja z Śląskim Hospicjum dla Dzieci i Świetlikowem będzie mieć duży poślizg?
Tą informację napiszę wyjątkowo tylko i wyłącznie tutaj. W wideo wspomniałem, że chodzi o layout i to jest główna przyczyna.
Fundacja jak i serwis na którym wystawimy aukcje mają swoje wytyczne, narzucone odgórnie. Zanim wystartujemy z listą ponad 170 gier musimy po prostu wypracować wspólny styl strony. I teraz info TOP MEGA SECRET.
Kojarzycie Awaken Realms? Wiecie, że ta firma specjalnie na tą największą polską charytatywną akcję w świecie planszówek wyprodukowała specjalną serię figurki, rycerza świetlikowa? Nie wiedzieliście – to już wiecie! Warto poczekać bo szykują się mega niespodzianki!

Na koniec chciałbym WSZYSTKIM serdecznie podziękować. Otwarcie serwisu byłoby niemożliwe gdyby nie publiczność, widzowie, wasze komentarze opinie i rady! Bardzo ale to bardzo Wam dziękuję!
i pozdrawiam! Kamil