Doom 2nd edition- Recenzja

Ostatnio na naszym serwisie Krzysiek napisał recenzję Dooma. Nie do końca mu wierzyłem, dlatego sam musiałem się przekonać o tym, jaką grą jest najnowszy twór FFG. Przekonajcie się sami!

Runebound Dodatki 1sza fala – Planszowe Konflikty

Planszowe konflikty, a na stole pierwsza fala dodatków do bardzo dobrego runebounda!

Near and Far – Widorecenzja

Przygodowe euro? Brzmi niemożliwie? A jednak!  

Ascension: Year Two Collector’s Edition – Wideorecenzja

Jak co środę (godzina 18:00!) przedstawiam Wam kolejną recenzję wyjątkowej gry planszowej. No dobra, może nie tyle planszowej, co karcianej! Przed Wami Ascension w specjalnej, kolekcjonerskiej edycji. Czy te metalowe pudełko jest warte 100 dolarów?

BattleCon: Fate, War, Devastation of Indines – wideorecenzja

Jedna z najlepszych gier planszowych na świecie? Czemu by nie 😉  

Bitwa Pięciu Armii – Wideorecenzja

Bitwa pięciu armii w ostatecznej formie, na kanale Przy Stole! Czy ta gra rzeczywiście jest gorsza od Wojny o Pierścień? Serdecznie Zapraszam! Mam nadzieję, że nowa forma przypadnie do gustu 😉

Masmorra – Przy Stole w nowej odsłonie! Wideorecenzja

„Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.” W moim przypadku to nie ochota, a możliwość. No i nie jestem czarodziejem… Jeszcze. Nie mniej jednak, witam w drugim sezonie gier planszowych przy stole! Tym razem z nową, krótszą formą, bez długich monologów! Na dzień dobry ląduje […]

Halo Fleet Battle – Wideorecenzja

Przedstawiam Wam mój debiut w świecie bitewniaków. Dzisiaj na celowniku jest epicki konflikt kosmiczny na bazie bardzo popularnego uniwersum HALO.    

Planszowe Konflikty – Descent vs Imperium Atakuje

Czas na nową serię. Nie ma nic bardziej kontrowersyjnego niż porównywanie do siebie podobnych gier planszowych! Pojedynek czas zacząć. Na pierwszy ogień trafiają gry FFG: Descent vs Imperium Atakuje!  

Imperium Atakuje – Tryb Konfrontacji – Wideorecenzja

Tryb konfrontacji w IA to coś, co jest warte uwagi. Dlatego oto recenzja trybu gry, który moim skromnym zdaniem jest jednym z najlepszych trybów skirmishowych w jakie miałem przyjemność grać!

Pozostałe wpisy