MTG: Arena of Planeswalers – Wideorecenzja

Po dłuższej przerwie (niezależnej ode mnie), po uzupełnieniu kolekcji, czas na recenzje nowych perełek.
Nadszedł czas na MTG: Arena of Planeswalkers!

 

 • Łukasz Bednarczy

  Fajnie wytłumaczone zasady rozgrywki z Twojej strony. Jeżeli chodzi o mnie jest to jedna z lepszych gier taktycznych z fajną fabułą fantasy. Można przy niej rozkręcić świetną rozgrywkę ze znajomymi, a tego właśnie oczekuję od tego typu gier.

 • barbaa

  Mam tę gierkę od niedawna, ale już każdy wieczór przy niej spędzam, wciągnełam też znajomych w granie, szybko można obczaić o co chodzi, plus za instrukcję po polsku, można naprawdę przyjemnie spędzić czas, jak ktoś lubi karcianki czy fantasy to powinien koniecznie zagrać w tę grę.

 • Aurelia Mak

  Trochę pojechałeś po grafice tej gry;). A mi się podoba, figurki można samemu pomalować (jak ktoś lubi), plansze są sztywne i dobrze wszystko się na nich trzyma. No a co do rozgrywki – zgadzam się, gra się fajnie, i warto tę grę mieć w swojej biblioteczce.

 • Tomasz

  Dla mnie akurat nie jest aż tak ważne wykonanie figurek, one mają służyć do rozgrywki a nie tylko do tego, żeby ładnie wyglądały na planszy. A grafika na karta jest fajnie zrobiona i bardziej mi podchodzi niż np w grze o tron.

 • Michał Seńko

  Ktoś ma może instrukcje w wersji PL i by się nią podzielił? Grę chciałbym przedstawić mlodemu bratu ale z jego ang słabo… Ktoś mógłby poratować?

 • Caspid

  Czy może ktoś poratować instrukcją do tej gry po polsku?

 • Ziaro

  Witam 🙂
  powtórzę pytanie osób które pisały wcześniej. Czy ktoś posiada instrukcję w języku polskim ?

 • Dariusz Ratajczak

  Witam :).
  Pytanko takie czy w 18 min. filmiku jak planeswalkers atakuje zombiaka to nie był czasami w close kombacie z figurką, która była na niższym „piętrze”? Wiec czy mógł zaatakować dystansowo ? I jeszcze mam takie pytanie jak uważasz czy planeswalker może aktywować swoje czary z karty tylko w swojej turze tzn. w tej której został aktywowany czy tez gdy aktywuje inne jednostki? chodzi mi tu o rzeczy typu wyrzuć ileś tam na kości i możesz zrobić to i to. Bo czasami jest napisane, że można to zrobić podczas tury bohatera a czasami, że raz na turę.
  Pozdrawiam 🙂